Zestawy nagród w ramach promocji

1
2
3
1

Spodnie robocze typu ogrodniczki

2

Czapka z daszkiem

3

Bawełniany T-shirt

1. Spodnie robocze typu ogrodniczki

Wytrzymałe i praktyczne ogrodniczki w modnych kolorach. Idealne do pracy w ogrodzie oraz na polu. Wyposażone w szelki ze ściągaczami, co zapewnia komfort podczas pracy. Są wykonane z wytrzymałego materiału,  posiadają odblaski, kieszenie oraz wzmocnienia na kolanach. Posiadają kolorowy nadruk.

2. Czapka z daszkiem

Chroni twarz przed słońcem i deszczem. Rozmiar można dopasować do głowy za pomocą zapięcia na rzep z tyłu. Wykonana z bawełny, zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza. Posiada modny, kolorowy haft marki Weathermatic.

3. Bawełniany T-shirt

Wytrzymały w użytkowaniu oraz  odporny na wielokrotne pranie. Zapewnia komfort i wygodę podczas pracy w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz. Dostępny w ładnym, granatowym odcieniu z logiem inteligentne-nawadnianie.pl.

Jak to działa?

Krok 1

KUP ZESTAW DO NAWADNIANIA WEATHERMATIC

W skład kompletnego zestawu nawadniania wchodzi sterownik nawodnieniowy, czujnik pogodowy (czujnik deszczu lub stacja pogodowa), elektrozawór, zraszacz – minimum po jednej szt. , łączna wartość systemu powinna wynosić nie mniej niż 1200 zł netto.

Krok 2 

WYPEŁNIJ FORMULARZ UCZESTNICTWA W PROMOCJI

Zgłoś chęć wzięcia udziału w promocji w dowolnym oddziale firmy Budmech lub zarejestruj się za pośrednictwem strony wpisując w odpowiednie pole numer faktury.  Formularz online do wypełnienia dostępny poniżej.

Krok 3 

ODBIERZ NAGRODĘ W POSTACI ZESTAWU UBRAŃ ROBOCZYCH

Na zestaw ubrań składają się: spodnie typu ogrodniczki, bawełniany t-shirt, czapka z daszkiem. W zależności od formy złożenia zamówienia będą one wydawane w punkcie handlowym Budmech  lub przekazane przez naszego pracownika w siedzibie firmy uczestnika promocji.

Krok 4 

KUPUJ KOLEJNE ZESTAWY I KOMPLETUJ UBRANIA

Promocja działa do 30.06 lub do wyczerpania zapasów. Zakup każdego pełnego zestawu do nawadniania Weathermatic premiowany jest zestawem ubrań roboczych. Podczas trwania promocji każdy uczestnik ma możliwość otrzymania nieograniczonej liczby zestawów odzieży.

Strefa uczestnika

Regulamin promocji do pobrania

Formularz uczestnictwa w promocji

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności gdzie znajdziesz szczegółowy opis tego, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, przekazane nam w formularzu.

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat produktów marki Weathermatic? Zapraszamy do kontaktu.

Wiktor Grabowski 

Kierownik produktu systemy nawadniania

tel: +48 721 212 133

weathermatic@inteligentne-nawadnianie.pl

Potrzebujesz więcej informacji o promocji?

© Copyright - Systemy Nawadniania Budmech