Czy wiecie, że całkiem niedawno nasz blog obchodził pierwsze urodziny? W związku z z tym radosnym wydarzeniem mamy dla Was małą niespodziankę – letni konkurs.

Ogród , dla wielu z nas to najlepsze możliwe miejsce na „zaczerpnięcie oddechu” i  zażycie odrobiny relaksu w przyjemnym, naturalnym otoczeniu. Zieleń w ogródku to nie tylko doskonała przestrzeń dla chwili wytchnienia, ale również idealna sceneria dla wieczornych, towarzyskich spotkań. Istnieje wiele sposobów na magiczną aranżację takiego miejsca. Lampiony, hamak, oczko wodne, kolorowe tkaniny czy innego rodzaju dekoracje mogą zamienić ogród w przepiękny zakątek.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak przygotowaliście się do tegorocznego sezonu ogrodowego. Pochwalcie się zdjęciem waszej chilloutowej enklawy, a w prezencie wyślemy Wam 2 super kolorowe leżaki, które z pewnością przydadzą się Wam na jeszcze wiele ciepłych dni tego lata. Do rozdania mamy 3 takie zestawy. Ponadto 3 najciekawsze przykłady ogrodowych aranżacji, które zdobędą największą liczbę głosów,  opublikujemy w podsumowującym poście na naszym blogu!

Konkurs potrwa do 8 lipca. Zdjęcia należy umieścić pod konkursowym postem na naszym oficjalnym profilu na facebooku (www.facebook.com/inteligentnenawadnianie).

Wzięcie udziału w konkursie oznacza dobrowolną akceptację regulaminu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
© Copyright - Systemy Nawadniania Budmech